Dlaczego Warto Podjąć z Nami Współpracę?

Poprowadzimy Twoją witrynę do zwycięstwa!

Pozycjonowanie

W zakresie pozycjonowania szczególnie istotnym czynnikiem jest wybór właściwego Partnera Biznesowego - Zespołu Pozycjonerskiego.

Właściwy zespół techniczny zapewni pozycję Twojej witryny w czołówce organicznych wyników wyszukiwania Google, zaoszczędzi mnóstwo czasu i ewentualnego stresu.

 

Stres, niepewność, zniecierpliwienie - często towarzyszą współpracy z mniej kompetentnymi zespołami pozycjonerskimi, których w tej branży niestety nie brakuje.

Pozycjonowanie jest usługą znacznie różniącą się od innych usług na rynku.

Jest na tyle specyficzną usługą, że porównać ją można bliżej do pracy zespołu w sportach wyścigowych,
niż do jakiejkolwiek innej usługi.

 

Kogo zachęcamy do współpracy?

  • właścicieli witryn, serwisów, sklepów, którzy chcą powierzyć doświadczonemu zespołowi zadanie pozyskania ruchu na swoich domenach z wyszukiwarki Google,

  • osoby w części samodzielnie pozycjonujące własne domeny, pragnące podjąć współpracę z zespołem, który wesprze je swoim doświadczeniem, zasobami infrastruktury i możliwościami innowacyjnych rozwiązań,

  • średnie i duże firmy, które do tej pory nie zdecydowały się na współpracę z zewnętrzną firmą pozycjonerską z uwagi na ryzyko jakie taka współpraca niesie - STANDARD MEDIA S.C. oferuje model Seo Link building, który wesprze Wasze działania pozycjonerskie, uzupełni i zdywersyfikuje działania Waszego zespołu pozycjonerskiego lub nawet w pełni będzie dla Was takim zespołem, tworząc Waszą infrastrukturę i działając w pełni jak komórka Waszej firmy, zapewniając trwałe efekty pracy, które będą Waszą własnością,

  • agencje interaktywne chcące uzupełnić swoją ofertę o pozycjonowanie, proponując swoim klientom wysokiej klasy usługę pozycjonowania,

  • agencje SEO (pozycjonerskie), które chciałyby zdywersyfikować swoje możliwości, zwiększyć skalę działania.

 

DLACZEGO warto wybrać właśnie nasz Zespół:

We współpracy kładziemy bardzo duży nacisk przede wszystkim na uczciwość, szczerość oraz bezkonkurencyjny poziom komunikacji i doradztwa!

Stawiamy na długą i trwałą współpracę, opartą na zaufaniu oraz na wspólnych celach i efektach.

Definiujemy efekty jako ruch na Twojej domenie (wejścia odwiedzających na Twoją witrynę) a nie jako pozycję dla samej pozycji.

Mając właśnie to na uwadze - wspólnie z Tobą definiujemy cele, a następnie nasz Zespół pracuje nad ich osiągnięciem.

Niestety ale zdecydowana większość konkurentów definiuje efekty jedynie jako pozycje określonych fraz, dodatkowo dobierając takie frazy (proponowane Tobie), które najłatwiej będzie wprowadzić na pozycje a następnie pobierać od Ciebie opłaty!

Pozycjonowanie jest naszą prawdziwą pasją. Cechuje nas ogromna determinacja i entuzjazm, które pomagają nam w podejmowaniu wyzwań i działania na wysokim poziomie koncentracji.

Gwarantujemy proces technologiczny usługi zgodny z aktualnymi algorytmami wyszukiwarek, pozbawiony spamu, bezpieczny dla domen.

Posiadamy rozbudowaną infrastrukturę, własne rozwiązania, autorskie oprogramowanie a osoby zarządzające procesem pozycjonowania w naszym zespole posiadają 8 letnie doświadczenie w tym zakresie.

Wspieramy w procesie optymalizacji pozycjonowanych domen. To bardzo ważny czynnik.
 

Co jest NIEZWYKLE ważne w pozycjonowaniu - gwarantujemy niskie ryzyko (wysokie bezpieczeństwo) współpracy - jesteśmy stabilną firmą.
 

Z pewnością nikt nie chciałby pewnego dnia utracić wypracowanych pozycji z przyczyny np. zakończenia "życia" firmy, z którą współpracował. W tej branży rotacja firm jest ogromna. Większość firm ma 2 lata doświadczenia lub mniej. Młode firmy kończą swoją przygodę z tym biznesem przed ukończeniem 2 lat w około 70-80% przypadków.

Kłopoty firmy, zakończenie jej działania lub choćby problemy finansowe - dla Ciebie oznaczać mogą utratę pozycji, czasami permanentnie i aby je odzyskać pozostaje działać od zera.
 

DLATEGO wybór właściwego Zespołu Pozycjonerskiego w tej dziedzinie jest kluczowy.

Musisz mieć pełne zaufanie do swojego Zespołu Pozycjonerskiego.

 

Pozycjonowanie jest jak sport wyścigowy.

Zaufaj naszemu Zespołowi w drodze na szczyt!

Tworzymy Standardy i zdecydowanie wyróżniamy się na tle innych zespołów.

 

 

Czym jeszcze wyróżnia się nasz zespół?

Intuicyjny Panel Klienta

Zapewniamy panel zawierający monitoring domen i fraz pozycjonowanych (wraz z wykresami pozycji) oraz szybkie i bezpieczne płatności.

Dzięki panelowi - cały proces pozycjonowania pozostaje pod kontrolą.

Zwiększamy konwersję sprzedaży

Nasza definicja efektu to nie pozycje w wynikach wyszukiwania, ale ruch na Twojej domenie!

Prowadząc dla Ciebie pozycjonowanie w jednym z modeli Seo Link Building, zapewnimy analizę ruchu i konwersji oraz zaproponujemy stosowne zmiany w projekcie w celu jeszcze lepszej optymalizacji.

Innowacyjne rozwiązania

Proponowany model Seo Link Building jest zupełną innowacją produktową w Polsce.

Ponad to do dyspozycji oddajemy szereg innowacyjnych rozwiązań i technologii autorskich, które wspomagają efektywność i wyprzedzanie konkurentów w wynikach wyszukiwania.

Raporty

W panelu otrzymujesz dostęp do monitoringu i informacji na temat postępów w projekcie.

Co więcej, w modelu Seo Link Building PRO - otrzymujesz również bieżące, comiesięczne raporty szczegółowe z realizacji.

Dzięki temu uzyskujesz pełny obraz sytuacji, wykonanych oraz planowanych zadań. Raporty takie znacząco ułatwiają zarządzanie marketingiem w wyszukiwarkach.

Akademia SEO

W dziale tym znajdziesz szereg cennych informacji takich jak:

- na co w szczególności zwrócić uwagę przed wyborem zespołu pozycjonerskiego?
- jak przygotować się do rozpoczącia pozycjonowania?

Oprócz tego znajdziesz tam szereg cennych informacji i porad.

Niektóre z nich dostępne są wyłącznie dla naszych klientów.

Pozycjonowanie precyzyjne

W zależności od rodzaju pozycjonowanej witryny proponujemy inne rozwiązania.
Dobieramy precyzyjnie metody analiz i działań dla witryn firmowych, serwisów ofertowych, sklepów, blogów, Facebook Fan Pages, Filmów YouTube itd.